Treningowe spodnie piłkarskie Vigo

Odpowiednie spodnie do gry w piłkę nożną to podstawa właściwego ubioru. Muszą spełniać odpowiednie warunki, żeby były funkcjonalne, wygodne, wytrzymałe oraz komfortowe w trakcie biegu i kopania. Idealne piłkarskie spodnie powinny dobrze przylegać do ciała zawodnika, a jednocześnie nie krępować jego ruchów. Ponadto muszą być zrobione z elastycznego materiału odpornego na rozdarcie podczas intensywnej eksploatacji na boisku oraz chłonąć pot. Tym wszystkim cechują się treningowe spodnie piłkarskie Vigo.
Piłkarskie spodnie treningowe - Vigo

Spodnie treningowe do piłki nożnej marki Vigo

Spodnie treningowe Attack Pro marki Vigo zostały w 100% wykonane z poliestru. W połączeniu z dokładnie wyprofilowanymi nogawkami stanowią idealnie dopasowujące się ubranie na trening oraz mecz. Za sprawą anatomicznego kroju spodnie nie krępują ruchów nóg, a jednocześnie dobrze przylegają do ciała. Materiał stanowi połączenie włókien hydrofobowych i hydrofilowych. Wewnętrzna warstwa odprowadza pot, natomiast zewnętrzna wchłania wodę i pozwala jej rozejść się po materiale, dzięki czemu szybciej odparuje.

Vigo spodnie treningowe - parametry

Spodnie dla dzieci i dorosłych marki Vigo dostępne są w rozmiarach L i XL lub dla małego piłkarza o wzroście 146 cm. Posiadają zwężany krój oraz wstawki z elastycznego materiału na łydkach, aby dać poczucie idealnego dopasowania osobie, która je nosi. Ponadto posiadają rozciągający pas i sznurek. Umożliwia on regulację w przypadku nieco szczuplejszej sylwetki. Spodnie treningowe Attack Pro zostały w pełni wykonane z elastycznego, chłonnego poliestru o gramaturze 260 g/m². Dzięki temu dopasowują się do kształtu ciała.

Spodnie dresowe na trening - sklep

W naszym sklepie znajdziesz szeroki asortyment sprzętu sportowego czołowych marek, w tym spodnie piłkarskie marki Vigo idealne na mecze, jak i na codzienne treningi. Gwarantujemy szybką wysyłkę zamówionego towaru - maksymalnie dwa dni robocze od złożenia zamówienia. Ponadto jeśli kwota zakupionego sprzętu sportowego będzie wynosić więcej niż 200 zł, przesyłka jest darmowa. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, a pracownicy Sport-Club udzielą wszelkich informacji.